F. H. U. - "SKUTER"
ul. Spółdzielcza 6
39-200 Dębica
Dział zamówień
Tel./Fax (0-14) 67-08-099
Tel. kom. 0 502 262 558
od 9:00 do 17:00
skuterdebica@hoga.pl

WSK 125

Szukaj w nazwie
Kategoria części:
< Poprzednia   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 -  18 - 19   Następna >
Nr części Zdjęcie Nazwa części Cena
5460  Części wsk 5460Uszczelki gaźnika 4,00 zł     
1114  Części wsk 1114Uszczelki kranika (3 szt)5,00 zł     
3573  Części wsk 3573Uszczelki mały zestaw 6,00 zł     
1118  Części wsk 1118Uszczelki silnika7,00 zł     
2365  Części wsk 2365Uszczelki silnika (import) 12,00 zł     
4909  Części wsk 4909Wahacz org.( z tulejkami)49,00 zł     
4946  Części wsk 4946Wał korbowy pełny (Chiny) z tulejką sworznia195,00 zł     
4394  Części wsk 4394Wał korbowy z blachami (Tajwan) z łożyskiem sworznia 450,00 zł     
1120  Części wsk 1120Wałek dźwigni startera32,00 zł     
1121  Części wsk 1121Wałek pośredni46,00 zł     
1122  Części wsk 1122Wałek sprzęgłowy74,00 zł     
1123  Części wsk 1123Wałek zmiany biegów22,00 zł     
1125  Części wsk 1125Wkład lampy przód WESEM35,00 zł     
4727  Części wsk 4727Wkład lampy przód wzór org.(szkło płaskie)43,00 zł     
4434  Części wsk 4434Wkład lampy przód wzór org.(szkło wypukłe) 43,00 zł     
1124  Części wsk 1124Wkład napędu licznika31,00 zł     
4488  Części wsk 4488Wkręt M3x35 chrom.przełącznika świateł / kierunkowskazów 1,50 zł     
4706  Części wsk 4706Wkręt mocowania osłony łańcuchan (WSK M06) 1,40 zł     
4496  Części wsk 4496Wkręt stożkowo-soczewkowy M6x16 chrom.3,50 zł     
4498  Części wsk 4498Wkręt stożkowo-soczewkowy M6x20 chrom.3,50 zł     
5335  Części wsk 5335Wkręt stożkowo-soczewkowy M6x22 chrom.3,50 zł     
5336  Części wsk 5336Wkręt stożkowo-soczewkowy M6x32 chrom3,50 zł     
5502  Części wsk 5502Wspornik błotnika 11,00 zł     
1128  Części wsk 1128Zabezpieczenie koła magnesowego2,00 zł     
1130  Części wsk 1130Zabezpieczenie małej zębatki napędowej2,00 zł     
1126  Części wsk 1126Zabezpieczenie miseczki kosza sprzęgłowego2,00 zł     
1133  Części wsk 1133Zabezpieczenie miseczki zmieniacza biegów 1,00 zł     
3435  Części wsk 3435Zabezpieczenie przerywacza zapłonu0,80 zł     
1132  Części wsk 1132Zabezpieczenie sworznia (2 szt)1,00 zł     
1127  Części wsk 1127Zabezpieczenie śruby podstawy zmieniacza org.(szt.)1,00 zł     
< Poprzednia   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 -  18 - 19   Następna >